Mamy wolnego pieska/nieaktualne

LSD Rum( Yoga x Bosco ) 5 tygodni – wolny, szuka domku

Rum to bardzo odważny szczeniak. Zrownoważony. Juz w wieku 5 tygodni ma zainteresowanie aportem, przynosi pileczki, szarpie sie szarpakiem. Swietnie motywuje sie na jedzonko. Jest bardzo socjalny. Umie się wyciszyć, potrafi bawić się sam i nie domaga się stałej uwagi. Na tle rodzeństwa jest wybijający się odwagą i chęcią exploracji. Pochodzi z linii versowych. Psy z tych linii odnajdują się w ratownictwie, dogoterapii, dogfrisbee.

Świetnie sprawdzają się jako towarzysze dla aktywnych ludzi. Nie powinien bać się miasta, nowych wyzwań, obcych ludzi.Nie powinien być nadaktywny. Powinien umieć się wyciszyć i być dobrym psem rodzinnym. To linie bardzo odporne i socjalne oraz cechujące się dobrym zdrowiem. Zarówno Bosco jak i Yoga ( rodzice ) są psami pogodnymi, łatwymi w prowadzeniu i bardzo uniwersalnymi.

Nie jest to szczeniak do pasterstwa. Mimo predyspozycji do bycia psem rodzinnym nie jest to szczeniak dla dzieci ( w domu mogą być dzieci ale nie mogą byc przewodnikiem ). Proszę pamiętać, że nawet te łatwiejsze border collie wymagają szkolenia i konsekwencji.

zainteresowanych tym szczeniakiem proszę o wypełnienie ankiety znajdującej się na naszej stronie lub do kontaktu telefonicznego ( 792 737 176 ) https://lsd-bordercollie.com/ankieta-hodowli-lsd-farm/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: