Śmierć Burzki i .. Poród YOGI

11. sierpnia Yoga urodziła swoje pierwsze szczeniaczki. Poród był bardzo sprawny i szybki, bez żadnych komplikacji. Wszystkie szczenięta są bardzo wyrównane. Ruchliwe i zdrowo wyglądające. Mamy 4 pieski i 2 suczki. Na chwilę obecną wszystkie są zarezerwowane.
Zalewdwie kilka dni po porodzie..
13 sierpnia w naszej hodowli doszło do dramatycznego wydarzenia 😦
Nasza młoda suczka siberian husky odeszła nagle 😦
Nasza ukochana Burza.. niespełna 9 miesięczna sunieczka. Nic nie zapowiadało tragedii. Wieczorem, jak codzień Burzka bawiła się z psami na podwórzu. Na noc zawołana do domu poszła spać z Roską w swoim pokoiku. Rano znalazłam ją tuloną przez Rosę, nieprzytomną. Podjęlismy akcje reanimacyjna i sztucznego oddychania. Masaż serca i sztuczne oddychanie udało się na tyle, że przywróciliśmy jej krążenie.
W trybie natychmiastowym pojechaliśmy z nią do lecznicy. W lecznicy wylądowała od razu na stole operacyjnym, ponieważ zauważono płyn w jamie brzusznej.
Operacja się udała. Suczka miała dziurę w trzonie macicy i niewielką ilość ropy w otrzewnej, ktorą oczyszczono. Stan zapalny trzonu macicy, który zamiast na zewnątrz, sączył się do środka 😦 Nie było żadnych symptomów, aż po wstrząs nad ranem..
Po operacji sunia dochodziła do siebie i już byliśmy dobrej mysli…
Podczas gdy my czekaliśmy na wypis w poczekalni, doszło do zatrzymania akcji serca. Tym razem reanimacja się nie udala i nasza ukochana Burzka odeszła.
Nasze serca są bardzo smutne. Nie zdążyliśmy pokazać jej świata.. nie zdążyłam powiedzieć jak bardzo ją kocham. …
Burzeńko kochana… żegnaj maluszku. Zawsze będziemy Cię kochać [*]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: